Qysh me kriju error me notepad

Go down

Qysh me kriju error me notepad

Post  Admin on Wed Apr 01, 2009 7:09 am

1.hapim notepadin
2.e shenojm ket:c =msgbox("kompjoteri juaj esht hackuar".0+16."error")
shkoni save as dhe e runi ne .vbs

e kom provu vet se sa i demshem o per pc....

Admin
Admin

Posts : 10
Join date : 2009-03-31

View user profile http://drenasi.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum